Język: Deutsch
stolarniachudy.pl

Meble pokojowe i szafy


Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy mebli pokojowych, do których zaliczyć należy regały, szafy, łóżka i łoża drewniane i meble do sypialni.

Meble do pokoju dziennego znajdujące się na zdjęciach zostały zaprojektowane przez naszą firmę dzięki temu są nie powtarzalne i spełniają wszystkie potrzeby użytkowe określone przez klienta, który je u nas zamówił.

Meble, które dostarczamy są zawsze efektem połączenia pomysłów i koncepcji naszych klientów z naszym doświadczeniem i najwyższą dbałością o jakość i szczegóły.

Proces dostawy mebli rozpoczyna się zawsze od pomiarów wielkości pomieszczeń klienta, ustalenia i omówienia przeznaczenia poszczególnych mebli, wyboru materiałów i ich kolorystyki.

Nasza firma poza meblami pokojowymi i sypialniami tworzy i dostarcza meble użytkowe do obiektów użyteczności publiczne, meble i witryny sklepowe oraz zabudowy wnęk, szafy przesuwne, garderoby.

meble, łóżka, stoły, szafki, krzesła, do pokoju, do sypialni
 
meble, łóżka, stoły, szafki, krzesła, do pokoju, do sypialni
 
meble, łóżka, stoły, szafki, krzesła, do pokoju, do sypialni
 

Zakład Stolarski Józef Chudy         kom. 508-539-984         tel. 18 332-98-34         email: kontakt@stolarniachudy.pl


©2013 stolarniachudy.pl