Język: Deutsch
stolarniachudy.pl

Meble kuchenne


„Kuchnia to centrum domu” i to właśnie w niej spędzamy większość czasu, przygotowując i spożywając posiłki. Mając świadomość jak ważną role spełnia ta część domu czy mieszkania dostarczamy naszym klientom kuchnie o najwyższej jakości, trwałości a przede wszystkim funkcjonalności.

Wykonywane przez nas meble kuchenne można podzielić na dwie grupy: meble klasyczne i nowoczesne.

Meble kuchenne klasyczne to meble dla osób, które cenią sobie rustykalny charakter wnętrza. Jedną z ich cech charakterystycznych są fronty o łagodnych barwach, klasycznych wzorach i zdobieniach. Bardzo często stosowane są przeszklone witryny. Świetnie pasują do dużych dobrze oświetlonych wnętrz. Nasza firma oferuje szeroki wybór kolorystki oraz rodzaju zastosowanego wzoru frontów, blatów i akcesoriów.

Meble kuchenne nowoczesne to przede wszystkim meble dla osób, które preferują modernistyczny styl. Kuchnie takie przeznaczone są przeważnie do pomieszczeń, w których dominują proste krawędzie i bryły. Jedną z ich cech charakterystycznych są fronty o odważnych kolorach i nowoczesnym design.

Podejmujemy się kompleksowej realizacji kuchni zaczynając od doradztwa w zakresie doboru materiałów, kolorystyki, osprzętu i akcesoriów, poprzez przygotowanie odpowiednich planów i projektów a skończywszy na fizycznym ich montażu.

Usługi realizujemy na terenie województw Małopolskiego i Śląskiego, obecnie nasi klienci pochodzą m.in. z miast Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Katowice, Bielsko-Biała, Tychy. Oczywiście podejmujemy się realizacji we wszystkich lokalizacji na terenie Polski.

meble kuchenne, kuchnie, na wymiar, produkcja mebli kuchennych
 
meble kuchenne, kuchnie, na wymiar, produkcja mebli kuchennych
 
meble kuchenne, kuchnie, na wymiar, produkcja mebli kuchennych
 

Zakład Stolarski Józef Chudy         kom. 508-539-984         tel. 18 332-98-34         email: kontakt@stolarniachudy.pl


©2013 stolarniachudy.pl