Język: Deutsch
stolarniachudy.pl

Schody i balustrady


Nasza firma posiadając już wieloletnie doświadczenie poparte dziesiątkami zrealizowanych projektów oferuje wykonanie i montaż schodów drewnianych o wysokiej jakości wykonania, ciekawych wzorach i sprawdzonych rozwiązaniach.

Do produkcji schodów i balustrad korzystamy z drewna krajowego jak i egzotycznego dostępnego na polskim rynku. Łączymy również różne gatunki drewna z innymi materiałami takimi jak metal lub kamień.

Staranność wykonania, wzornictwo i kolorystyka dopasowana do danego wnętrza, użyte materiały i detale sprawiają że nasze schody stają się częścią wystroju państwa domu, a pomieszczenia nabierają swoistego ciepła i elegancji.

Usługi realizujemy na terenie województw Małopolskiego i Śląskiego, obecnie nasi klienci pochodzą m.in. z miast Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Katowice, Bielsko-Biała, Tychy. Oczywiście podejmujemy się realizacji we wszystkich lokalizacji na terenie Polski.

schody, balustrady, balustrada, produkcja schodów, schody drewniane, Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Małopolska, Śląsk
 
schody, balustrady, balustrada, produkcja schodów, schody drewniane, Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Małopolska, Śląsk
 

Balustrady ze stali nierdzewnej znajdujące się na pierwszych zdjęciach po lewej wykonała firma:

balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady, balustrady całoszklane, balustrady Limanowa, balustrady Kraków, zadaszenia szklane, szkło, q-railing

Zakład Stolarski Józef Chudy         kom. 508-539-984         tel. 18 332-98-34         email: kontakt@stolarniachudy.pl


©2013 stolarniachudy.pl